Search

Jak zniszczyć BMW 5


Tuning BMW E39 wcale nie musi być drogi! Wystarczy odrobina wyobraźni, charyzmy i efekt gotowy. Mogą jednak wystąpić skutki uboczne… zobacz jakie!

Gwoli wyjaśnienia – na wszystkich zdjęciach znajduje się to samo BMW E39 w różnych odstępach czasu co tylko potwierdza, że sprawca był w pełni świadom swych tuningowych poczynań. Na pierwszym ujęciu początek „projektu” w postaci dodatkowych światełek, znaczka s5 z Mercedesa S klasy oraz plakietki Peżota 405 sri umieszczonej na peryferiach zderzaka.
Ciąg dalszy równie obiecujący. Dochodzi komplet dziadowskich listewek przypominających trochę te od Mercedesa W124.
W tym momencie „projekt” wkracza w decydującą fazę. Mamy tu zderzak z modelu E90 z obciętymi fragmentami po środku. Fajansiarskie listewki zostały zastąpione… kolejnymi.
Domowe rozwiązania jednak rządzą. Zderzak najwyraźniej miał inne zaczepy niż E39 i musiał być przybity od zewnątrz. Na deser zagadkowe elementy umiejscowione na obu lusterkach.
Z tyłu sytuacja wygląda podobnie. Po raz kolejny zderzak od E90, który nijak pasuje do całej konstrukcji. Możemy też zauważyć antenkę gustownie przyklejoną do spojlera. Jak widać nawet tak poważne zbrodnie jak ta mogą pozostać bezkarne…

TAG


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *