Search
cover koronawirus 1a bohater codziennosci

Głośni Bohaterowie Codzienności


Każdy, kto choć trochę szanuje swoje zdrowie psychiczne ma już zapewne dosyć koronawirusowych tematów. W takiej sytuacji pozostaje nam tylko wprowadzić odrobinę polotu w obecną narrację spiętych, jak plandeka na Żuku mediów głównego ścieku. Poniżej relacja z kilku tygodni pandemii okiem redakcji WT i kilka słów o tym, jak poradzić sobie z koronawirusem w iście bohaterskim stylu.

1 zapasy coronavirus truck
Początek pandemii koronawirusa na całym świecie zapoczątkował zmasowany szturm na życiodajną srajtaśmę. Jednak co poniektórzy okazali się sprytniejsi od reszty i zajęli się tym, na co prawie nikt nie wpadł. Na zdjęciu powyżej – dziadka zapasy na ciężkie czasy.
2 szczepionka coronavirus bmw e39 tuning rust 2
Wszystkie dotychczasowe rokowania w sprawie szczepionki na koronawirusa szybko spełzły na panewce. Pojawiła się ona szybciej niż myślano.
3 miejski surwiwal coronavirus
W obliczu wszechobecnej paniki motoryzacyjny surwiwal zyskał wielu nowych zwolenników. Prezentowany egzemplarz zapewnia możliwość błyskawicznej ewakuacji z miasta, jak również szybkiej przeprawy przez bagniste bezdroża.
4 coronawirus koronawirus areszt szlaban domowy tuning home arrest
Tymczasem na rodzimym podwórku wśród najbardziej prawilnych obywateli aktywowała się legendarna zaradność. Kiedy powiesz Polakowi, aby nie wychodził z domu przez ryzyko zakażenia się wirusem, ten szybko znajdzie skuteczne obejście dziurawego jak tłumik w beemce prawa.
5 maseczka chrysler
Dzięki rządowym fantazjom pokrowiec na twarz stał się obowiązkowym elementem ubioru i najnowszym krzykiem mody. Jednak rządowy prikaz wszedł niektórym odrobinę zbyt mocno.
6 maska astra opel tuning
Ci najbardziej zmotywowani do przestrzegania przepisów poszli o krok dalej instalując filtry antywirusowe na stałe. Z tak szczelnym zabezpieczeniem żadne choróbsko nam już niestraszne.
7 batmobil grabarz funeral service vehicle batman 2
Na koniec jakże szlachetny gest ze strony wspaniałomyślnych przywódców Chin. W nagrodę za dyskretny heroizm zakłady pogrzebowe w Wuhan otrzymają nową flotę pojazdów służbowych. Drzwi do limuzyn mają być spawane przez dedykowanych asystentów wraz z pracownikami w środku.
koronawirus auto samochod tuning wirus vw beattle
Jeśli martwicie się losem niczego nieświadomych Chińczyków, spokojna głowa. Na ratunek przybędzie im Koronaman w swoim koronamobilu.Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *