Search
soviet wies party cover new one

Soviet Wieś Party 2


Rosyjskie drogi zaskakują nie tylko ilością wypadków, ale również skalą pomysłowości. Oto kolejna część telenoweli o tym, jak sowiecki stan umysłu ogarnął auto tuning.

Dziś prezentujemy kolejny już odcinek z serii rosyjskich tuningów z przytupem. Na początek najprawdziwszy ścigant uliczny zainspirowany intensywną grą w Need For Speed Carbon.
Wydech w tym aucie to nic innego, jak fragment ruchomej reklamy sponsorowanej przez anonimową firmę hydrauliczną.
Auto pułapka na 5 sekund przed wybuchem. Na drugim planie islamski terrorysta podczas ostatniej modlitwy – za pomyślne wysadzenie swojego osiedla.
Przejażdżka radzieckich VIPów na bogatości.
Pojazd wyposażony został w akcesoria rajdowe w celu ułatwienia nocnych eskapad do monopolowego. Wszak procentów podczas libacji nigdy zabraknąć nie może.
Nalepka na tylnej szybie wskazuje że auto zostało zmodyfikowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Komfortowo może przewieźć na swoim dachu jednego inwalidę wraz z oprzyrządowaniem.
Gangsta paradise. Żaluzje na oknie i pełny zestaw owiewek stanowią idealny kamuflaż dla ukraińskiej mafii spod grajdoła. Chlapacze a’la Kasparov to zapewne ich znak rozpoznawczy.
Aby łatwiej się rozpoznać, koledzy po fachu jeżdżą podobnymi furami i noszą ten sam styl obuwia.
Tylko cud sprawia że chromowane lusterka trzymają się jeszcze takiej kupy złomu.
Włoski temperament, rosyjska precyzja.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *