Search
lublin z krainy czarow WT

Lublin z Krainy Czarów


Wydawałoby się, że tuning Lublina nie ma sensu. Odpowiednia ilość substancji stymulujących może to jednak zmienić! Poznaj dostawczaka z innego świata.

lublin z krainy czarow 1
Prawdopodobnie nigdy wcześniej nie widzieliście czegoś równie absurdalnego. Na widok powyższego obrazka większość z was ostro skrytykuje zderzak z lampami odkrojone od Vectry, figurkę szczęśliwego słonika w kokpicie, czy też trąbki ukradzione z rowerka małej Zosi. Co skłoniło Waldka do bezlitosnego pastwienia się nad autem dostawczym? Czy podświetlane statuetki nagich listonoszy mają tu głębszy przekaz?
lublin z krainy czarow 2
Nic z tych rzeczy! Na całą sytuację należy spojrzeć z innej perspektywy. Aby zrozumieć co zaszło na załączonym obrazku, należy przyjąć do wiadomości, że pojazd pochodzi z innego wymiaru. Dlatego też wyśmiewanie go jest całkowicie nie na miejscu. Nawiązanie do słynnej książki o Alicji jest tu bynajmniej nieprzypadkowe.
lublin z krainy czarow 3
Każde dziecko wie, że „Alicja w Krainie Czarów” była chorą opowieścią. Jest jasne jak słońce, że wszystkim tam chodziło tylko o to, aby naćpać się jak dzikie szpaki, nie wspominając autora owej powieści który był fanatycznym pedofilem. Lublin wygląda niczym żywcem wyrwany z narkotycznego ciągu.
alicja i kokaina
Na odwyk chyba niestety już za późno.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *