Search
wartburg tuning wartborgini diablo WT 2

Wartborgini Diablo


Wartburg Lambo tuning? Zgodnie z panującą modą, również Lamborghini zdecydowało się na projekt auta „dla ludu”. W końcu prawdziwa dawka piękna należy się wszystkim po równo! Poznaj włoski prototyp z rodowodem NRD.

wartburg tuning wartborgini diablo 1
Diabelnie żółty Warkson rozświetla smutną szarość blokowisk, a zarazem daje rozrywkę klasie pracującej siejąc swe spustoszenie wśród osiedlowych dachowców. Najpierw znienacka oślepia je swymi fiatowymi xenonami, a następnie szatkuje je na pięć równych części dzięki zmyślnemu narzędziu AGD zamontowanym w zderzaku.
klapa warkson
Potwór siedzący pod maską jest tak nieobliczalny, że aż urywa wycieraczki! Gdyby nieposkromiona bestia chciała wyskoczyć na zewnątrz, z pomocą przyjdą dwa mocarne spineXy siedzące na grubej warstwie litej blachy.
wartburg tuning wartborgini diablo 3
Felga precyzyjnie okraszona sreberkiem, a oba boczki aerografem. Niedostatek radosnej twórczości to istotny problem zapracowanej klasy społecznej.
wartburg tuning wartborgini diablo 4
Szybki i ściekły. Miejmy tylko nadzieję, że lokalne obszczymury nie pomylą tego przełomowego projektu z kolorowym kontenerem na odpadki.Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o