Search
falszujacy accord honda tuning WT

Fałszujący Accord


Ogrom dostępnych akcesoriów tuningowych przysparza często o ból głowy. Zobacz, jak poradzić sobie z tym kłopotem przy okrojonym budżecie.

falszujacy accord honda tuning 1
Gromada spineXów + inhalatorów + naklepek zakupionych w promocyjnej cenie 3 za 1. Cała wieś już śpiewa i tańczy.
falszujacy accord honda tuning 2
Wewnątrz minimalizm. Widzimy tu jedynie niezbędnik allegrowego tjunera, w formie nakładek na kierę, gałę i pedały. Dziura w siedzeniu to skromny detal, który można pominąć. Intryguje natomiast sprzęt audio na prawdziwie światowym poziomie. Właściciel prawdopodobnie idzie z duchem czasu i do wyciągniętych kabli podłącza przenośny radiomagnetofon.
falszujacy accord honda tuning 3
Po skromnej wizycie w kokpicie, z tyłu obserwujemy prawdziwe combo tuningowego kunsztu! Koguty chodzą po podwórku smutne bo RureX odwala całą robotę za nich. Sądząc po wgnieceniach na zderzaku chyba próbowały jakoś odegrać się na swojej konkurencji. Cóż, przy drzwiach prosto od Lambo będą miały ułatwione wsiadanie do środka gdy pojazd wreszcie przejmie rolę podwórkowego kurnika. Na odwieczny szacun zasługuje natomiast oszczędność czasu, jaką zyskujemy przy jeździe z nakładką holenderskiego gazu na stałe!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *