Search
mitsu cover

Imigrant Transporter


Migracja inżynierów z azjatycko-afrykańskich krajów ogarniętych żywiołami wojennymi to nie tylko europejski przywilej, ale i obowiązek! Zobacz jak skonstruować znakomite cudo techniki przeznaczone do transportu uchodźców w szczelny, niepozorny i dochodowy sposób.

mitsubishi colt tuning 1
Ktoś chętny na „profesionalny” tuning za 2,500 zł? Rasowy Colt z 88′ roku to okazja, której nie można przegapić! Zwłaszcza, gdy pojazd jest maszynką do zarabiania grubego hajsiwa.
mitsubishi colt tuning 2
Źródłem inspiracji jest najwyraźniej historia marki Lamborghini, która również zaczynała jako producent traktorów. W tle ujrzeć można warsztat oraz zaplecze techniczne.
mitsubishi colt tuning 3
Piękna, a za razem subtelna linia nadwozia. Inhalatory na masce to doskonałe źródło zimnego powietrza dla diesla o pojemności 1.8. Trudno jest natomiast ustalić dokładne przeznaczenie wlotów po bokach. Po długim, wyczerpującym śledztwie Załoga WT ustaliła, że jest to modyfikacja służąca doprowadzeniu świeżego powietrza dla uchodźców transportowanych w bagażniku. Sportowy charakter oraz kolor nadwozia będą skutecznie odwracać uwagę Straży Granicznej.
mitsubishi colt tuning 4
Grzany zydel oraz skórzana tapicerka prosto z Kobe? Takich luksusów pozazdrościłby nawet sołtys erytrejskiej wioski!
mitsubishi colt tuning 5
Spasowanie elementów wnętrza stoi na bardzo wysokim poziomie. Dominuje tutaj surowy styl rudej Grażyny. Po bezpiecznikach zostawionych na wierzchu można wywnioskować, że właściciel nie idzie na kompromisy. W razie przygranicznej kontroli może szybko wyciągnąć bezpiecznik odpowiedzialny za nawiew powietrza do skitranych pasażerów.
mitsubishi colt tuning 6
Tył również niczego sobie. Imponuje wykończenie lamp szarym TaśmeXem oraz spojler zrobiony z ławeczki skradzionej z przystanku PKS. Rozczarowuje jedynie ilość rur wydechowych. Nam pozostaje czekać na ukończenie tego japońskiego dzieła i pozazdrościć uchodźcom tak luksusowej podróży!Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *